>

מערכות סולאריות

מערכות סולאריות לחימום מים

מערכות חימום מים סולאריות הן דרך פופולרית לרתום את כוחה של השמש לחימום מים למטרות שונות. מערכות אלו מורכבות בדרך כלל מקולטי שמש, מכלי אחסון ומערכת מחזור. קולטי השמש, המורכבים לרוב על הגג, סופגים את אור השמש וממירים אותו לאנרגיית חום. חום זה מועבר לאחר מכן לנוזל, בדרך כלל מים או תערובת של מים וחומר נגד קפיאה, אשר מסתובב דרך הקולטים ואל מיכל אגירה. המים המחוממים יכולים לשמש עבור מים חמים ביתיים, חימום חלל, או אפילו חימום בריכה.  אחד היתרונות העיקריים של מערכות חימום מים סולאריות הוא יכולתן להוזיל משמעותית את עלויות האנרגיה. על ידי הסתמכות על אור השמש, מערכות אלו יכולות לקזז חלק ניכר מעלויות החימום המסורתיות, במיוחד בחודשי הקיץ.

שירותי מערכות חימום מים סולאריות כוללים התקנה, תחזוקה ותיקון של מערכות המנצלות אנרגיית שמש לחימום מים עבור יישומים שונים, כגון מים חמים ביתיים, בריכות שחייה וחימום חלל, המציעות פתרונות חסכוניים באנרגיה, שכן הם מנצלים מקור אנרגיה מתחדש ותורמים לעתיד ירוק וידידותי יותר לסביבה.

למערכות חימום מים סולאריות יש גם תוחלת חיים ארוכה יחסית, הנמשכת בדרך כלל 20-30 שנה עם תחזוקה נאותה. יתר על כן, יש להם עלויות תפעול מינימליות מכיוון שהם דורשים מעט חשמל עד ללא חשמל כדי לתפקד. בנוסף, מערכות חימום מים סולאריות הן ידידותיות לסביבה, מכיוון שהן משתמשות במקור אנרגיה מתחדש ואינן מייצרות כמעט פליטת גזי חממה במהלך הפעולה. זה הופך אותם לאופציה אטרקטיבית עבור אנשים ועסקים המעוניינים להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלהם ולתרום לעתיד שיש ביכולתו להתקיים ולשרוד לאורך זמן.

תיקון מערכות סולאריות

הרבה מאוד אנשים ברחבי העולם מתעסקים במציאת פתרונות להתחממות הגלובלית ועוסקים בשאלה מה יהיה עם כדור הארץ בעוד כמה עשורים. מערכות סולאריות הן למעשה אחד הפתרונות המשמעותיים ביותר במאבק הזה, פתרון אשר מאפשר לייצר חשמל ירוק ללא שימוש עם חומרים מזהמים כמו נפט, פחם או גז. מערכות סולאריות מאפשרות לנו גם לחסוך כסף ברמה הביתית, כאשר במקום להשתמש עם חשמל רגיל לצורך חימום המים במקלחת, ניתן להשתמש עם אנרגיית השמש ולהפיק ממנה חשמל שמחמם את הדוד. סמיון אינסטלציה הוא איש מקצוע בתחום האינסטלציה ודודי השמש, והוא מבצע תיקון מערכות סולאריות עבור לקוחות פרטיים ועסקיים באזור חיפה והסביבה.

כמה עולה תיקון מערכות סולאריות?

המחיר הסופי עבור תיקון מערכות סולאריות משתנה ממקרה למקרה לפי מורכבות הבעיה. מאחר ולרובנו אין שמץ של מושג או הבנה בתחום המערכות הסולאריות, הדרך היחידה לדעת מהי הבעיה במערכת הסולאריות היא להזמין איש מקצוע בעל ניסיון בתחום אשר יבצע את הבדיקות הנדרשות ויכול להגיד לכם מה שורש הבעיה וכיצד ניתן לטפל בה. ועל כן, חשוב מאוד לבחור איש מקצוע אמין אשר יספר רק את האמת וייקח לכם מחיר הוגן עבור הטיפול בתקלה. למרבה הצער, בתחום כזה שבו הטכנאי הוא היחיד שמבין, קל מאוד לטכנאים לרמות ולקחת מחירים מופקעים ולהמציא תקלות שלא היו ולא נבראו. ולכן, ההמלצה היא לקחת דווקא טכנאי מומלץ ואמין אשר קיבלתם עליו המלצות שהוא איש מקצוע אמין ובעל ניסיון שעושה את עבודתו נאמנה.

 תיקון מערכות סולאריות אצל סמיון אינסטלציה

כאשר אתם בוחרים לבצע תיקון מערכות סולאריות אצל איש מקצוע שכבר "יצא צדיק" בתוכנית יצאת צדיק כמו סמיון אינסטלציה, אתם יכולים להיות רגועים שבחרתם באיש מקצוע אמין שיגיד לכם רק את האמת וייקח מחיר הוגן על העבודה שביצע. ולכן, אין ספק שבכל תקלה הקשורה במערכת הסולארית שלכם כדאי מאוד לבחור דווקא בסמיון אינסטלציה עבור תיקון התקלה. אז אל תהססו! חייגו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את השירות המקצועי ביותר, ואת המחיר המשתלם ביותר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עבודות אינסטלציה

צנרת היא חלק בלתי נפרד מכל מבנה, המבטיחה זרימה חלקה של המים ומונעת אסונות פוטנציאליים כמו נזילות והצפות. לכן, הבנת

קרא עוד >>
דודי שמש בחיפה
דודי שמש בחיפה

תיקון דודי שמש בחיפה ישנם לא מעט דברים שיכולים להעיד על תקלה בדוד. אתם נכנסים למלקחת ומגלים שאין מספיק מים

קרא עוד >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: