>

החלפת צנרת

ישנם מקרים בהם אפשר להבין לבד שיש בעיה בצנרת של הדוד המצריכה החלפת צנרת. למשל, במקרה שבו אנחנו רואים בעיניים שישנה נזילה מהצינור. אולם, ישנם גם מקרים בהם רק בדיקה של איש מקצוע תוכל לגלות שיש צורך בביצוע של עבודה כמו החלפת צנרת. בכל מקרה, למרות שלא מדובר על סיפור יקר במיוחד, חשוב מאוד לבחור דווקא איש מקצוע בעל ניסיון בתחום אשר יבצע את העבודה בצורה מקצועית ויוודא שהבעיה נפתרה, אחרת יש סיכוי לא קטן שהבעיה פשוט תחזור על עצמה במוקדם או במאוחר. סמיון אינסטלציה הוא טכנאי דודי שמש המחזיק בידע ובניסיון רב בתחום, והוא יבצע עבורכם את התיקון בצורה המקצועית והזריזה ביותר.

כמה עולה החלפת צנרת של הדוד?

מחיר החלפת צנרת דוד משתנה ממקרה למקרה. קודם כל, ישנם כמה צינורות בכל דוד:

  • צינור ארוך שמכניס את המים מהבית אל הדוד.
  • צינור קצר שמעיר את המים הקרים מהדוד לקולט.
  • צינור קצר שמעביר מים חמים מהקולט לחלקו העליון של הדוד.
  • צינור ארוך שהוא מבצע את הפעולה הסופית של הזרמת המים החמים מהדוד אלינו הביתה.

בכל אחד מהצינורות הללו יש חלק נוסף אשר נקרא "מחבר" שגם אותו מחליפים יחד עם הצינור. למעשה, המחיר הממוצע עבור החלפת צינור קצר הוא כ – 250 עד 500 ₪. לעומת זאת כאשר מדובר על צינור ארוך המחיר עובר ההחלפה יכול להגיע גם לאלף שקלים, כאשר את העבודה מבצעים שני אנשים. עם זאת, ישנם מקרים מסוימים בהם אפשר ויותר משתלם לתקן את הצינור הארוך מאשר להחליף אותו.

 מי מבצע עבודות כמו החלפת צנרת?

טכנאי דודי שמש ישמחו לבצע עבורכם את העבודה תמורת תשלום הוגן, ולהחליף את הצינור לצינור חדש. כדאי לקרוא לאיש מקצוע כמו סמיון אינסטלציה אשר יוכל לבצע עבורכם החלפת צנרת בצורה מקצועית, במחיר אטרקטיבי ונמוך יותר מן המתחרים. ולכן, אם אתם רוצים לבצע החלפת צנרת בדוד ולהיות רגועים שהעבודה תתבצע כמו שצריך ולא ייקחו לכם מחיר מופקע, צרו איתנו קשר ונדאג לבצע את החלפת הצנרת בצורה המקצועית והזריזה ביותר.

החלפת צנרת בבית

אחד הדברים שמפחידים אותנו יותר מכל הוא שמגיע הזמן לבצע עבודות גדולות ומורכבות כמו החלפת צנרת בבית. הפחד הוא לגמרי מובן – מדובר על עבודה גדולה שכרוכה בהרבה מאוד בלגן ולכלוך, אשר לוקחת לא מעט זמן, ובסופה אנחנו צריכים לשלם לא מעט כסף. אולם, יש מקרים בהם אין ברירה וזהו הפתרון היחיד שיכול לפתור לנו את התקלה. במקרה כזה כדאי מאוד לקחת איש מקצוע כמו סמיון אינסטלציה אשר יבצע את העבודה בצורה מקצועית, יעשה הכול בכדי לגמור את העבודה כמה שיותר מהר, וייקח מחיר הוגן התואם את היקף העבודה.

 

כמה עולה החלפת צנרת בבית?

המחיר עבור החלפת צנרת בבית משתנה מבית לבית וממקום למקום על פי מורכבותה של העבודה. מחיר של החלפת קטע צנרת בממוצע אמור לעלות כ – 1,500 ₪. אך החלפה של כלל הצנרת בבית היא יקרה הרבה יותר ויכולה להגיע גם ל – 15,000 ₪ ואפילו יותר, תלוי במורכבות העבודה ואורכם של הצינורות. אם אתם כבר ממילא מבצעים תהליך של שיפוץ כללי בבית ואתם מגלים צנרת ישנה שנמצאת במצב לא טוב, כדאי מאוד לנצל כבר את ההזדמנות ולבצע החלפת צנרת בבית בכדי לחסוך מכם שוב בעוד כמה חודשים/שנים את הבלגן הכרוך בהחלפת צנרת, פעולה הדורשת שבירות קירות וריצוף בכדי לבצע אותה כמו שצריך.

 

מי מבצע החלפת צנרת בבית?

אנשי מקצוע בתחום האינסטלציה ישמחו לבצע עבורכם את העבודה ויחליפו את הצנרת שלכם בבית לצנרת חדשה. אולם, בכדי להיות רגועים שאתם בוחרים באיש מקצוע מנוסה ומקצועי שיעשה את העבודה כמו שצריך ולא יגבה מכם כסף שלא היה אמור לגבות, כדאי לבחור דווקא בסמיון אינסטלציה עבור ביצוע העבודה. במיוחד בעבודות גדולות כאלה ישנה חשיבות רבה לבחירה באיש מקצוע אמין ומנוסה שידאג לעמוד במילה שלו, לעשות את העבודה בזמן שהבטיח, ולקחת מחיר הוגן. אז אם גם אתם הגעתם למצב שאתם חייבים לבצע החלפת צנרת בבית או שאתם באמצע שיפוץ ורוצים לנצל את ההזדמנות, חייגו אלינו ונשמח לתת לכם את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבור החלפת הצנרת בבית.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

מערכות סולאריות
מערכות סולאריות

מערכות סולאריות לחימום מים מערכות חימום מים סולאריות הן דרך פופולרית לרתום את כוחה של השמש לחימום מים למטרות שונות.

קרא עוד >>
טכנאי דוד שמש
טכנאי דוד שמש

אחד המכשירים שקשה מאוד לדמיין את העולם שלנו בלעדיו הוא דוד השמש. דוד שמש הוא אולי לא המצאה גאונית, אך

קרא עוד >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: