>
אודות

אודות

בענף האינסטלציה התחרותי בישראל, החזקת סמכות מקצועיות, יכולה לתת יתרון תחרותי. ישנם מוסדות בעלי מוניטין המספקים אישורי אינסטלציה, אשר משפרים את המומחיות והאמינות שלכם כאינסטלטורים מיומנים.

אינסטלטורים נקראים לבתים ולמשרדים על מנת לאבחן ולפתור בעיות אינסטלציה במקום. הם מביאים כלים מתקדמים לטיפול בבעיות שונות ומתן פתרונות במהלך ביקורם.

אצלנו ב"סמיון אינסטלציה" סמיון הינו בעל מקצוע מיומן המתמחה בעבודות אינסטלציה, לרבות התקנה ותיקון של דודי שמש ותחזוקת מערכות סולאריות.

עם ניסיון מרשים של 12 שנים בתחום, סמיון מתמסר למתן שירות מהשורה הראשונה ללקוחותיו. הוא זמין 24/7 לתת מענה לכל צרכי אינסטלציה ומציע אחריות מלאה על עבודתו. אזורי השירות שלנו כוללים את חיפה, קריות, יוקנעם, טבעון, עתלית, עכו, נהריה, רכסים, וטירת הכרמל. סמיון ביסס את עצמו כאינסטלטור אמין באזור, מומחיותו השתכללה בניסיון של שנים, וכן השתתף בתוכנית "יצאת צדיק". תוכנית זו חידדה יותר את כישוריו בתחום דודי השמש והצנרת, חיזקה את המוניטין שלו כבעל מקצוע איכותי והוכיחה כי מדובר בבעל מקצוע איכותי שעומד בשלושת המדדים של מקצועיות, אמינות ומחיר טוב.

למה לבחור בנו?
ניסיון רב שנים
צוות מקצועי ומנוסה
זמינות גבוהה ושירות אישי
מאות לקוחות מרוצים
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
לקוחות ממליצים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: